skip to Main Content

Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Łączany
Numer: StPr/24/0569
OBOWIĄZKI:
prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łączany


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonywanie prac związanych z róznymi etapami budowy.umowa o pracę na 1 miesiąc okres próbny z możliwością przedłużeniagodz. pracy: 7-15 Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wygiełzów
  • Opublikowano: wczoraj

  • malowanie ścian i sufitów, szpachlowanie, stawianie ścian, Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-07

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 168 h/mc. Delegacje na terenie Polski. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Przyborów
  • Opublikowano: 2024-05-06

  • Wykonywanie prac budowlanych: malowanie, szpachlowanie, montaż zabudowy GK, układanie płytek, paneli, skręcanie mebli, montaż drzwi, przygotowanie stanowiska pracy oraz utrzymanie porządku na stanowisku.Praca na terenie...