Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Grabie
Numer: StPr/20/1229
OBOWIĄZKI:

prace remontowo-wykończeniowe

Miejsce pracy:

Grabie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie. Wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań. Mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska. Kopanie i...

  • Robotnik budowlanyWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Doświadczenie zawodowe: budownictwo-mile widziane

  • Opublikowano: 2020-11-24

  • Prace remontowo-budowlane, prace rozbiórkowe i wykończeniowe, w zależności od danego zlecenia. Współpraca z innymi pracownikami oraz wykonywanie poleceń kierownika budowy.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub...

  • Prace remontowo-budowlane, prace rozbiórkowe i wykończeniowe, w zależności od specyfikacji danego zlecenia. Współpraca z innymi pracownikami i wykonywanie poleceń kierownika budowy. Wymagana dyspozycyjność ze względu...

Back To Top