skip to Main Content

Praca: Pracownik budowlany


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2020-12-18/2361
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac typu: kopanie rowów, malowanie, montowanie konstrukcji stalowej, murowanie, tynkowanie, układanie kostki itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dokładność

Miejsce pracy:

Skawina


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Borek Szlachecki
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • wykonywanie prac budowlanych, montażowych , zbrojarskich. Praca w delegacji na budowach na terenie Polski lub na terenie woj. małopolskiego

Firma: BBR Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i...

Firma: PerMont GmbH Personaldienstleistungen für Industrie + Handwerk
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-01-18

  • Miejsce pracy: Niemcy KOGO SZUKAMY? doświadczonych pracowników do realizacji stanów surowych budowy, głównie do szalowania (systemy PERI, DOKA itd.), murowania i innych prac ogólnobudowlanych, mile widziane:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-15

  • Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak