Praca: Pracownik budowlany

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0379
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe na stanowisku pracy i utrzyma nie czystości na stanowisku pracy, czytanie rysunku technicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych

Wymagania inne:

Umiejętność : dośw.w pracy przy prefabrykacji konstrukcji, praca z narzędziami i sprzętem budowlanym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie