skip to Main Content

Praca: Pracownik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0254
OBOWIĄZKI:
Pracownik budowlany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Staż w ramach programu POWER

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kamienica
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Prace związane z dociepleniem budynków, wykończenia wnętrz.Praca na terenie powiatu limanowskiego w godzinach 8-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • wykonywanie prac wykończeniowych, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, układanie glazury Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane Wymagania inne: Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; kopanie i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wolbrom
  • Opublikowano: dzisiaj

  • ogolnr prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca teren Powiatu