Praca: Pracownik działu księgowego ze znajomością obsługi komputera

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik działu księgowego ze znajomością obsługi komputera
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/jokr/21/0322
OBOWIĄZKI:
1. Weryfikacja, samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.2. Uzgodnienie kont księgowych i wyjaśnianie różnic.3. Udział w przygotowaniu i sprawdzaniu danych do deklaracji i sprawozdań.4. Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.5. Przygotowanie raportów i analiz wg określonych standardów na potrzeby wewnętrzne oraz na zlecenie przełożonego.6. Ewidencja i sprawozdawczość w zakresie BDO i ochrony środowiska.7. Prowadzenie ubezpieczeń pracowniczych.8. Wsparcie merytoryczne i współpraca z innymi działami w firmie w formie zastępstwaw dziale przetargów publicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, min. 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości, dobra znajomość obsługi komputera, znajomość programów Ms Office (w szczególności Excel), rzetelność, sumienność, dokładność, terminowość oraz umiejętność pracy w zespole, mile widziane prawo jazdy kat. B. Miejsce wykonywania pracy: Oświęcim, ul. Zwycięstwa 135. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 15:00.

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu