Praca: Pracownik Fizyczny (recykling kabli miedzianych)

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Fizyczny (recykling kabli miedzianych)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DUSiT/2020

Zadania:
  • praca przy infrastrukturze teletechnicznej kanalizacji kablowej,
  • obsługa wyciągarki.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na kablach telekomunikacyjnych miedzianych,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • podstawowa wiedza z dziedziny telekomunikacji.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • odpowiednie przeszkolenie,
  • rabat na usługi Orange.