Praca: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Prace gospodarcze
  • Dbanie o porządek
  • Obsługa prostych maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie drobnych napraw i konserwacji
  • Wykonywanie prac pomocniczych
Wymagamy:
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Motywacji
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Sumienności i odpowiedzialności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Rytro
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prace porządkowe na terenie gminy Rytro Wymagania inne:

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • utrzymanie porządku na obiektach i terenach zielonych drobne prace naprawcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2024-04-26

  • Czynnosci pomocnicze i uslugowe w stosunku do innych stanowisk. Pomoc w przygotowaniu towarów do wysyłki, prace porządkowe oraz konfekcjonowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Swojczany

  • przygotowanie warzyw do spzredaży, obsługa maszyn rolnczych Wymagania inne: