Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Chyszówki
Numer: StPr/20/1929
OBOWIĄZKI:
Praca na tartaku w Jurkowie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Chyszówki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • prace porządkoweWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Moszczenica Niżna
  • Opublikowano: 2020-11-24

  • Praca na linii uboju zwierząt. Obsługa urządzeń: piła do cięcia. Wymagane 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i mobilność w dojeździe do pracy. Praca w godz. 7.00-15.00Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-11-23

  • Prace wysokościowe, utrzymanie terenów zewnętrznych, sprzątanie budynków, wymiar czasu pracy ok.160h/m-cWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: doświadczenie w pracy w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kłaj

  • Prace melioracyjne, remontowe, gospodarcze i porządkoweWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Back To Top