skip to Main Content

Praca: Pracownik gospodarczy


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1356
OBOWIĄZKI:
wg. zał. um nr 159/2024/FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: terminowość
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: kultura osobista


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Biertowice
  • Opublikowano: wczoraj

  • prace ślusarskie i pomocnicze Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Muszyna
  • Opublikowano: wczoraj

  • prace porzadkowe na terenie miasta i gminy Muszyna Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Andrychów
  • Opublikowano: wczoraj

  • A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Zapoznanie się z specyfiką pracy w firmie. 3. Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy oraz obowiązkami. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie...

Firma: Bose-Instal
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby...