skip to Main Content

Praca: Pracownik kancelaryjny


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik kancelaryjny
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4972
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa, kontak z petentami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Klecza Dolna
  • Opublikowano: 2020-10-06

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca jednozmianowa od godz. 14:00. Umowa o pracę na okres próbny, 1/2 etatu lub umowa zlecenie. Wynagrodzenie: 1300 zł/ms + premie. Kontakt z pracodawcą osobisty: Klecza Dolna 18A,...

Firma: Młodzieżowe Centrum Kariery Bochnia
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bochnia
  • Opublikowano: 2020-10-06

  • Samodzielne przygotowywanie potrawWymagania inne:Wykształcenie minimum zawodowe związane z gastronomią, umiejętność samodzielnego przygotowywania potraw, mile widziane doświadczenie na stanowisku kucharz (istnieje...

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-10-06

  • Sprzedawca w sklepie spozywczym- wymagania: pożądane wykształcenie zawodowe, mile widzany staż pracy w zawodzie.Wymagania konieczne:Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Wykształcenie: brak lub...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Lubień
  • Opublikowano: 2020-10-06

  • pomocnicze prace budowlane przy pracach ciesielskichWymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Back To Top