Praca: Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Brzeszcze
Numer: StPr/jokr/24/0294
OBOWIĄZKI:
Rozładunek i załadunek przyjmowanych towarów, monitorowanie stanów magazynowych, zapoznanie się ze stanem magazynowym, realizacja bieżących zamówień, kontrola ilościowo i jakościowa towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, praca w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00

Miejsce pracy:

Brzeszcze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu