skip to Main Content

Praca: Pracownik marketu


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik marketu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1952
OBOWIĄZKI:
Rozkładanie towaru na półkach, obsługa klientów marketu, wymiar czasu pracy 154 h/m-c. System pracy trzy zmianowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie i doświadczenie, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Selgros Cash&Carry
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-27

  • Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, kontrola jakości...

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-13

  • Zadania: wykładanie towaru oraz dbanie o jego ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, utrzymywanie porządku na sali sprzedaży, udział w cyklicznych inwentaryzacjach. Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym,...