Praca: Pracownik obsługi biurowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2492
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z aktami prawnymi, regulacjami, wydawanie dokumentów paszportowych, obsługa stron, przyjmowanie wniosków paszportowych, wydawanie dokumentów, przyjmowanie opłat paszportowych za pośrednictwem terminali płatniczych, obsługa archiwum akt paszportowych, obsługa depozytu paszportowego, przygotowywanie wydrukowanych paszportów do wydania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: osługa komputera
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

obywatelstwo polskie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie