Praca: Pracownik Ogólnobudowlany

ESSA CS Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa przemysłowego zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na terenie zakładu produkcyjnego w Tarnowie, na stanowisko:

Pracownik Ogólnobudowlany
Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
GWARANTUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prace ogólnobudowlane, serwisowe,
  • organizacja i obsługa stanowiska pracy.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość technik i narzędzi stosowanych w budownictwie,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.
! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA CS Sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.”