Praca: Pracownik ogólnobudowlany-sztukator

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik ogólnobudowlany-sztukator
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5914
OBOWIĄZKI:
Praca przy obiektach zabytkowych, praca ogólnobudowlana, umiejętności sztukatorskie-murarskie, DYSPOZYCYJNOŚĆ - STAŁE DELEGACJE, sprawność fizyczna. Wymiar czasu pracy min. 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
Uprawnienia: zdolności manualne, chęć do pracy
Uprawnienia: dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całego kraju

Wymagania inne:

umiejętności sztukatorskie- murarskie, dyspozycyjność- stałe delegacje

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie