Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Czechy
Numer: StPr/2020-11-16/2152
OBOWIĄZKI:

wg stanowiska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Czechy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Gi Group Sp z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2020-11-24

  • Będziesz odpowiedzialny za:Obsługę maszyn oraz urządzeń.Kontrolę jakościową produktów.Czego oczekujemy?Zdolności manualnych.Dobrej organizacji czasu pracy.Gotowości do pracy w systemie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kęty
  • Opublikowano: 2020-11-17

  • Praca fizyczna na budowie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:min. 1 rok doświadczenia, praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego

Back To Top