skip to Main Content

Praca: Pracownik pakowni i produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracownik pakowni i produkcji
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/21/0057
OBOWIĄZKI:
Pakowanie i produkcja wędlin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność fizyczna


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Niepołomice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-03-02

  • Procesowanie i odpowiadanie na zapytania pracowników w j. angielskim. Obsługa systemu SAP, Winshuttle i innych systemów używanych przez firmę wewnętrznie do procesowania danych personalnych i wynagrodzenia pracowników....

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-03-02

  • Pieczenie pizzy, pakowanie posiłków, pomoc kucharzowi, obsługa klientów, nabijanie transakcji na kasę fiskalną, obsługa zamówień telefonicznych. Umowa zlecenie 76 godzin miesięcznie Wymagania konieczne:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-03-02

  • przyjmowanie interesantów, podstawowaobsługa klienta, nadzór nad obiegiem dokumentów, udzielanie informacji,przyjmowanie i obsługa korespondencji w języku polskim i ukraińskim, kontakt z inwestorami zagranicznymi,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-03-02

  • utrzymanie w czystości w rejonach biurowych ( biura, toalety, kuchnie) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak