Praca: Pracownik produkcji - operator prasy wulkanizacyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Pracownik produkcji - operator prasy wulkanizacyjnej
Miejsce pracy: Falniów
Numer: StPr/20/0326
OBOWIĄZKI:
operator prasy wulkanizacyjnej, produkcja elementów z gumy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do wulkanizacji

Miejsce pracy:

Falniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie