Praca: Pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0229
OBOWIĄZKI:
Czynności pomocnicze przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Monitorowanie jakości wyprodukowanego produktu. Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych. Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Całkowity zakaz usuwania usterek, zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych do kierownika lub brygadzisty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, wymagane umiejętności manualne, umiejętność przystosowania się do warunków pracy w tym pracy pod presją czasu. Mile widziane min. 1 m-c doświadczenia na stanowisku pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej, mile widziany j. ang. lub ukraiński. Umowa zlecenie, 160 godzin miesięcznie. Możliwość pracy w godzinach od 06:00 do 06:00 wg. grafiku. Miejsce pracy Bochnia lub Kłaj

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni