skip to Main Content

Praca: Pracownik produkcji rozbieracz-wykrawacz


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Pracownik produkcji rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/20/1205
OBOWIĄZKI:
rozbiór drobiu, czyszczenie porcji, pakowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2021-01-11

  • rozbiór drobiu, czyszczenie porcji, pakowanie Wymagania konieczne: Zawód: Rozbieracz-wykrawacz Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krynica-Zdrój
  • Opublikowano: 2021-01-05

  • Opis zadań:-rozbiór półtusz,-produkcja wędlin i kiełbas, Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Moszczenica Niżna
  • Opublikowano: 2021-01-05

  • Praca na linii uboju zwierząt. Obsługa urządzeń: piła do cięcia. Wymagane 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i mobilność w dojeździe do pracy. Praca w godz. 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2021-01-01

  • wykonywanie prac według zleceń przy: produkcji wedlin, rozbiorze drobiu, rozbiorze mięsa czerwonego, magazynowanie, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak