Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Podłęże
Numer: StPr/24/0208
OBOWIĄZKI:
Prace produkcyjne, wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności w procesie produkcyjnym, prace przygotowawcze do produkcji, sortowanie produktów (drobne elementy z tworzywa sztucznego typu kratki wentylacyjne).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Podłęże

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce