Praca: Pracownik produkcji

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Morawica
Numer: StPr/2021-04-14/0769
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji wyrobów garmażeryjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

praca w środowisku m. inn. ukraińskojęzycznym przy produkcji wyrobów garmazeryjnych, znajomość j. ukraińskiego min. na poziomie A2,aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, wymagana dokładność.

Miejsce pracy:

Morawica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 085 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego