Praca: Pracownik produkcji

TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grupą produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • chęć do pracy

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny jest za obsługę maszyn produkcyjnych oraz składanie sterowników.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę