Praca: Pracownik Produkcji

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Dobczyce k. Krakowa
DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:
  • praca przy konfekcjonowaniu wyrobów cukierniczych
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI:
  • ciekawą i stabilną pracę na umowę o pracę w nowoczesnym Zakładzie produkcyjnym
  • pakiet benefitów: karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach
  • współfinansowany dojazd do pracy
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

Zobacz podobne oferty

Firma: Gi Group Sp z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Pracując z nami możesz liczyć na:Dodatki i premie.Dofinansowanie do karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.Szkolenia wewnętrzne.Duży parking.Posiłki w promocyjnych cenach.Będziesz odpowiedzialny za:Obsługę...

Firma: Valeo
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina k. Krakowa

  •  Obowiązki:Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;Dbanie o wysoką jakość produktów;Postępowanie z instrukcjami obowiązujących na stanowiskach.Wymagania:Dokładność i sumienność;Dobra organizacja...

Firma: Wawel SA
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dobczyce k. Krakowa
  • Opublikowano: 2020-10-15

  • CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI:ciekawą pracę w ramach umowy zlecenie w nowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym atrakcyjny pakiet benefitów

Firma: IBSS BIOMED S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-14

  •  OPIS STANOWISKA:obsługa urządzeń do napełniania produktów leczniczych i wyrobów medycznychobsługa autoklawudbanie o czystość urządzeńpraca w warunkach aseptycznychdokumentowanie procesówodpowiedzialność za...

Back To Top