Praca: Pracownik Produkcyjny - przy produkcji wyrobów sanitarnych

EXCELLENT PROFILE Spółka Jawna z siedzibą w Podłężu/ k. Niepołomic, producent - eksporter – dystrybutor krajowy artykułów sanitarnych oraz szkła budowlanego, obecny ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników

poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcyjny - przy produkcji wyrobów sanitarnych
Miejsce pracy: Podłęże, Podłęże 662 - Zakład Produkcji Wyrobów Sanitarnych, k. Niepołomic
Zakres obowiązków
  • praca przy produkcji wyrobów sanitarnych,
  • kontrola jakościowa wytwarzanego wyrobu na zajmowanym stanowisku,
  • bieżące prace porządkowe na stanowisku pracy,
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy,
  • przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, elektronarzędziami,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • systematyczność, zaangażowanie w pracę,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • rzetelność, dokładność, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdnych będą dodatkowym atutem (nie jest to wymóg konieczny),
  • mile widziane doświadczenie w lakiernictwie samochodowym (w malowaniu oraz polerowaniu powierzchni).
Oferujemy
  • ciekawą, różnorodną pracę, w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:
    • blisko 60% pracowników związanych jest z nami ponad 15 lat
    • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
    • każdy pracownik rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy
    • przestrzega się zasady work-life balance
Ponadto oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w systemie dwuzmianowym,
  • pełne wdrożenie do pracy na stanowisku,
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji,
  • bezpłatny maksymalny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do kart Multisport, spotkania integracyjne,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.