skip to Main Content

Praca: Pracownik produkcyjny


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Czarnochowice
Numer: StPr/20/0822
OBOWIĄZKI:
praca fizyczna, obsługa maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

oferta pracy skierowana dla osób powyżej 30 r.ż

Miejsce pracy:

Czarnochowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bochnia
  • Opublikowano: dzisiaj

  • produkcja konserw w ramach umowy nr POPŻ/W/16/2019 na dostawy artykułu spożywczego do organizacji partnerskich w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Wymagania inne: mile widziane doświadczenie...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina
  • Opublikowano: wczoraj

  • Odbieranie opakowań zbiorczych z taśmociągów oraz formowanie palety do wysyłki ;Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wadowice
  • Opublikowano: 2021-01-15

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych, wykonywanie prac wykończeniowych. Praca w godz. 9.00 -13.00 (dokładne godziny pracy do ustalenia). Praca na terenie całej Polski (delegacje). Podczas delegacji pracodawca zapewnia...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2021-01-15

  • wykonywanie prostych czynności produkcyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA