Praca: Pracownik przy dociepleniach

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik przy dociepleniach
Miejsce pracy: Wilczkowice
Numer: StPr/wiha/21/0467
OBOWIĄZKI:
prace dociepleniowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe przy dociepleniach, predyspozycje zdrowotne do pracy na wysokości pow. 3m (do 15m)Miejsce wykonywania pracy: teren całego kraju, głównie teren województwa małopolskiego i śląskiego - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy oraz w razie potrzeby zakwaterowanie. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie jasko okres próbny (do 2 miesięcy), kolejna umowa o pracę na czas określony / nieokreślony.

Miejsce pracy:

Wilczkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu