Praca: Pracownik Rozliczenia Produkcji

Ogłoszenie numer: 8910241, z dnia 2024-04-08

Firma Prefa Sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się od ponad 30 lat w produkcji prefabrykatów betonowych i obrocie materiałami do budownictwa tramwajowego i drogowego, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego pracownika na stanowisko:

Pracownik Rozliczenia Produkcji

Miejsce pracy: Krzeszowice

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spraw dotyczących zaopatrzenia,
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • Rozliczanie produkcji.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oczekiwania:
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Kontrahentami,
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • Stałe godziny pracy,
  • Dofinansowanie do Karty Multisport,
  • Bony świąteczne.