skip to Main Content

Praca: Pracownik serwisu sprzatającego


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik serwisu sprzatającego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0435
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie,odkurzanie inne prace porządkowe na obiektach firmy. Ogółem 160 h pracy miesięcznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie czystości na terenie sklepu. Wymagania: sumienność, dokładność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: 2021-02-26

  • Utrzymanie porządku i czystości w placówce, mycie okien, mycie i dezynfekcja powierzchni i sprzętu w pomieszczeniach szpitala. Praca w godzinach 6:00-14:00, 13:00-21:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-02-26

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura; odkurzanie podłóg w pomieszczeniach; ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-02-25

  • zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie, usuwanie zabrudzeń, czyszczenie wykładzin i dywanów, mycie okien ogólnodostępnych, opróżnianie koszy na śmieci i bieżąca wymiana worków na odpady. planowanie działań...