Praca: Pracownik socjalny (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik socjalny (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/2987
OBOWIĄZKI:
Pracownik socjalny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku, wykształcenie zgodne z ustawą z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 stycznia 2008 r. w sprawie specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego realizowanej w szkołach wyższych, tj.: a) dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny lubb) dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lubc) ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna lubd) do dnia 31.12.2013 r. ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego (specjalność wprowadzona począwszy od roku akademickiego 2008/2009) na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie - warunkiem uznania uprawnień do wykonywania zawodu pracownika socjalnego jest zrealizowanie w toku nauki wymaganej liczby 330 godzin przedmiotów oraz odbycie 240 godzi praktyk zawodowych szczegółowy wykaz przedmiotów można znaleźć w rozporządzeniu MPiPS z dnia 25.09.2008 r. w sprawie specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego realizowanej w szkołach wyższych lub e) przed dniem 1 maja 2004 r. ukończone studia wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia, politologia i nauki społeczne lub socjologia lubf) do 31.10.2007 r. ukończone studia wyższe magisterskie na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia lub socjologia; możliwość zatrudnienia emerytów i rencistów spełniających wymagania. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.30 - 15.30; wynagrodzenie: 2 850 zł brutto. Kontakt: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej; al. Matki Bożej Fatimskiej 9; wcześniejszy kontakt tel.: 14 688 20 25, CV przesyłać na adres: kadry@mops.tarnow.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie