Praca: Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Bukowno
Numer: StPr/20/0815
OBOWIĄZKI:
1. praca socjalna, 2. przygotowanie dokumentacji do przyznania świadczeń z pomocy społecznej3. przeprowadzanie wywiadów środowiskowych na potrzeby prowadzonego postępowania 4. obsługa programu dziedzinowego 5.prowadzenie spraw z zakresu Niebieskiej Karty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: ambicja, samodyscyplina, kreatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie kierunkowe: dyplom kolegium pracowników służb społecznych lub studia wyższe na kierunku praca socjalna, lub do 31 grudnia 2013r. studia wyższe na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.

Miejsce pracy:

Bukowno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 070 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu