Praca: Pracownik utrzymania ruchu

Ogłoszenie numer: 4310283, z dnia 2021-03-12

Firma włoska mieszcząca się w Oświęcimiu, specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno głownie dla branży motoryzacyjnej, w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: małopolskie / Oświęcim

Opis stanowiska

  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
  • znajomość automatyki, mechaniki, elektryki,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • organizacja przeglądów,
  • konserwacja maszyn i urządzeń,
  • montaż urządzeń elektrycznych,
  • drobne naprawy.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub wyższe (preferowane kierunki: Automatyka, Elektryka, Mechatronika lub pokrewne)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • podstawowa znajomość pakietu MS OFFICE,
  • znajomość budowy i zasad działania podzespołów automatyki, napędów, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkość i samodzielność w diagnostyce maszyn i urządzeń,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa),
  • komunikatywność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności od 3000 zł netto.
  • premia urlopowa
  • premia wakacyjna
  • premia uznaniowa
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.