Praca: Programista aplikacji

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Programista aplikacji
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/agpe/20/0638
OBOWIĄZKI:
- interpretowanie założeń, wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla aplikacji;- analizowanie projektu, architektury aplikacji;- przygotowywanie i analizowania algorytmów;- tworzenie i wykorzystywanie struktur danych;- tworzenie i modyfikowanie kodu aplikacji w wybranym języku i środowisku programowania;- testowanie kodu w celu wykrycia i usunięcia błędów oraz zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji;- przygotowanie dokumentacji technicznej aplikacji oraz instrukcji obsługi dla uzytkowników;- przygotowywanie aplikacji do instalacji i uruchomienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie informatyczne lub ukończony kurs informatyczny, podstawowa znajomość Symfony lub innego frameworka, znajomość baz danych MySQL, umiejętnosć samodzielnego rozwiązywania problemów, kreatywność, spostrzegawczość, zdolność szybkiego uczenia się i chęci poznawania nowych technologi IT.Godziny odbywania stażu od 7:00 do 15:00.

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Back To Top