Praca: Projektant

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Projektant
Miejsce pracy: Bielany
Numer: StPr/jokr/20/0941
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów, zapewnienie standardów jakości w salonie, projektowanie łazienek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, mile widziana znajomość programu CAD-DECOR - istnieje możliwość przyuczenia, umiejętność obsługi komputera, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Miejsce wykonywania pracy: Salon Łazienek w Bielanach, ul. Kęcka 61.Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 8:00 do 16:00, II zmiana od 10:00 do 18:00.

Miejsce pracy:

Bielany

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu