Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Energii

Arpaq jest Autoryzowanym Partnerem jednego z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy energicznych,

otwartych i kreatywnych Specjalistów na Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Energii
Miejsce pracy: woj. małopolskie
Oferujemy:
  • Ambitną pracę w swobodnej atmosferze w firmie o stabilnej sytuacji na rynku;
  • Nieograniczone wsparcie w realizacji założonych celów (wdrożeniowe, szkoleniowe);
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na jasnych zasadach premiowania;
  • Elastyczny czas pracy oraz indywidualne traktowanie.
Kluczowe obowiązki to:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw;
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych w podległym rejonie;
  • Sporządzanie ofert dla Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Raportowanie do bezpośrednich przełożonych z podejmowanych działań;
Co zyskujesz współpracując z nami?
  • Możliwość rozwoju i pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż na rynku.

Zobacz podobne oferty

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Dystrybucja ulotek na terenie Tarnowa, promowanie placówki, plakatowanie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kęty

  • Pakowanie elementów aluminiowych, obsługa komputera w zakresie podstawowym, kontrola jakościowa pakowanych elementów, sprawność manualna, podnoszenie i przenoszenie ciężarów zgodnie z obowiązującymi normami....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice

  • Codzienna kontrola stanów magazynowych i załadunków; Prowadzenie dokumentacji w systemie SAP; Wykonywanie analiz i sporządzanie raportów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Uprawnienia:...

  • Miejsce pracy: małopolskie / Cichawa

  • Dbanie o stan techniczny maszyn, usuwanie awari. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: zdolności manualne Wymagania inne: umiejętność czytania instrukcji technicznych, znajomość...