Praca: Przedstawiciel handlowy na kraje wschodnie

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Przedstawiciel handlowy na kraje wschodnie
Miejsce pracy: Poręba Wielka
Numer: StPr/jokr/21/0065
OBOWIĄZKI:
poszukiwanie nowych klientów z krajów wschodnich: Rosja, Białoruś, Ukraina, Mołdawia i inne, kontakt z klientem, prowadzenie rozmów oraz transakcji handlowych, prowadzenie dokumentów handlowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka angielskiego, mile widziane prawo jazdy kat. B. Miejsce wykonywania pracy: Poręba Wielka, ul. Gaj 8.Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie , praca w godzinach od 8:00 do 16:00.

Miejsce pracy:

Poręba Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 20,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu