Praca: Przetwórca owoców i warzyw

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Przetwórca owoców i warzyw
Miejsce pracy: Jelcza
Numer: StPr/20/0329
OBOWIĄZKI:
ręczne przetwarzanie surowców,przygotowywanie opakowań,segregowanie,ważenie,pakowanie przetworów owocowych,wykonywanie wstępnej obróbki surowców,organizowanie stanowiska pracy,sprzątanie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagana bardzo dobra kondycja fizyczna oraz dobra organizacja pracy,punktualność,umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,gotowość do pracy zmianowej,sumienność

Miejsce pracy:

Jelcza

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie