Praca: Recepcjonista hotelowy

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Recepcjonista hotelowy
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/20/0809
OBOWIĄZKI:
zameldowanie i wymeldowanie gości, prowadzenie raportów kasowych, obsługa systemów rezerwacyjnych, komunikacja z gościem, dokonywanie rezerwacji , korespondencja mailowa, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, pomoc w restauracji, informacja i przekaz zadań recepcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach