Praca: Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Recepcjonista
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/24/0394
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Obsługa mediów społecznościowych.2. Obsługa recepcji, prowadzenie kalendarza przyjęć.3. Sprzedaż produktów i usług z oferty.4. Obsługa kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych.5. Prowadzenie urodzin oraz warsztatów.6. Wykonywanie czynności porządkowych.7. Obsługa kawiarni, wydawanie napojów i ciasta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu "Przez aktywność do zatrudnienia".

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach