Praca: Recepcjonista/tka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Recepcjonista/tka
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/21/0076
OBOWIĄZKI:

Obsługa petentów w ramach funkcji recepcyjnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, sumienność, punktualność, rzetelność, pracowitość

Miejsce pracy:

Szczucin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej