Praca: Recepcjonistka (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Recepcjonistka (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/1961
OBOWIĄZKI:
obsługa gości hotelowych,meldowanie, wymeldowanie, zakładanie rezerwacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Rezerwa Ministra dla osób zamieszkałych na wsi.Wymagania: wykształcenie minimum średnie, staż pracy w zawodzie mile widziany, jezyk obcy: angielski w stopniu dobrymRodzaj prac: obsługa gości hotelowych,meldowanie, wymeldowanie, zakładanie rezerwacjiPraca w Tarnowie w godzinach: 7:00-15:00 lub 15:00-23:00 od poniedziałku do niedzieli. Wynagrodzenie 2600,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Back To Top