Praca: Referent / Specjalista / Inżynier ds. reklamacji i gwarancji

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski.

Pracuj z nami jako:

Referent / Specjalista / Inżynier ds. reklamacji i gwarancji
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od Inwestorów, Użytkowników, innych Zamawiających
  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń reklamacyjnych
  • Bieżące kompletowanie dokumentacji
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • Udział w wizjach lokalnych
  • Nadzorowanie usuwania usterek
  • Archiwizacja dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe lub w trakcie nauki (kierunek – Budownictwo ogólne lub specjalizacyjne)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Uczciwość, odpowiedzialność i profesjonalizm
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.