Praca: Referent w dziale Kontroli Jakości

Ogłoszenie numer: 3760734, z dnia 2020-10-21

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Referent w dziale Kontroli Jakości

Miejsce pracy: małopolskie / Niegoszowice

Opis stanowiska

  • Bieżąca kontrola produkcji
  • Bieżąca kontrola półfabrykacji
  • Prowadzenie dokumentacji, raportów

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Otwartość, odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność obsługi komputera (word, excel)

Oferujemy

  • Warunki pracy do uzgodnienia