Praca: Referent w wydziale geodezji i kartografii

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Referent w wydziale geodezji i kartografii
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0144
OBOWIĄZKI:

Czynności urzędniczo biurowe w ramach zadań realizowanych przez Wydział Geodezji i Kartografii. Oferta stażu program FP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe mile widziane geodezyjne

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku