skip to Main Content

Praca: Referent


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Referent
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1686
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu um 40/2021/FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: praca pod presją czasu
Uprawnienia: obsługa programu MS Office
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: 2021-05-14

  • Czynności urzędniczo-biurowe wykonywane w ramach zadań realizowanych przez Wydział OrganizacyjnyProgram FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Firma: Izba Administracji Skarbowej w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-05-14

  • Warunki pracy - praca administracyjno-biurowa, siedząca, wymagająca wymuszonej pozycji, - praca związana z obsługą monitora ekranowego powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, wymagająca koncentracji, dokładności,...

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-05-13

  • Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Na stanowisku pracy mogą występować warunki uciążliwe spowodowane wymuszoną pozycją ciała, praca przy monitorze ekranowym w...

Firma: Wojewódzki Sztab Wojskowy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-05-13

  • Warunki pracy - praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń biurowych, w podstawowym wymiarze czasu pracy, - brak warunków szkodliwych i uciążliwych, - narzędzia pracy - komputer, inne...