skip to Main Content

Praca: Rejestratorka medyczna


Sądecki Urząd Pracy
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0270
OBOWIĄZKI:
Rejestratorka medyczna- oferta stażu realizowana ze środków Algorytm.- obsługa klienta- rejestracja pacjentów- zakładanie kartotrk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Medicover Stomatologia
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, ul. Podgórska 36
  • Opublikowano: wczoraj

  • Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych. Dołącz...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-13

  • Rejestracja pacjentów, informowanie o terminie przyjęcia, prowadzenie terminarza dla Poradni Specjalistycznych, sprawdzanie dowodów ubezpieczenia zdrowotnego, należyte przygotowanie dokumentacji lekarskiej, prowadzenie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gdów
  • Opublikowano: 2024-05-11

  • -obsługa rejstracji,-zapisywanie pacjentów,-potwierdzanie wizyt,-prygotownie dokumentów (zgody, oświadczenia)-współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, asystentami,-obsługa komputera Wymagania konieczne: Wykształcenie:...