skip to Main Content

Praca: Robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Szczawnik
Numer: StPr/24/0520
OBOWIĄZKI:
Prace wykończeniowe na terenie Małopolski w godz. 7.00-15.00. Kontakt tel. 602484428
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczawnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Słupiec
  • Opublikowano: wczoraj

  • Szpachlowanie, montaż parapetów, klejenie styropianu, docieplanie budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krauszów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonywanie prac budowlanych, montażowych, glazurniczo-posadzkarskich, wykonywanie szalunków i ciecia materiałów budowlanych wykorzystywanych przy pracach, wykonywanie poleceń służbowych własciciela firmy Wymagania...

Firma: BBR Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dziemięrzyce
  • Opublikowano: 2024-05-15

  • pomoc budowlana przy montażu stolarki budowlanej Wymagania inne: