skip to Main Content

Praca: Robotnik budowlany


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Balice
Numer: StPr/2020-11-16/2145
OBOWIĄZKI:
wykonywanie nawierzchni poliuretanowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

[Inne] : Praca na terenie całej Polskigodz. pracy: 07.00-15.00

Miejsce pracy:

Balice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Libiąż
  • Opublikowano: 2020-12-03

  • murowanie, tynkowanie, betonowanie, wykonywanie okładzin ściennych i podłogowych z ceramiki i kamienia, układanie kostki brukowej, asfaltowanie, prace związane z wykonywaniem sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Dąbrowa Tarnowska
  • Opublikowano: 2020-12-02

  • Wykonywanie prac remontowo-budowlanychWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:mile widziane: wykształcenie budowlane, doświadczenie zawodowe. Praca na terenie powiatu...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: 2020-12-01

  • Pomocniczy robotnik budowlanyWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wymagania: znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie i...

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-12-01

  • Praca w delegacji na terenie Polski.Pracodawca zapewnia dojazd oraz zakwaterowanie.

Back To Top