Praca: Robotnik gospodarczy-kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Robotnik gospodarczy-kierowca
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/20/0608
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie czystości i porządku w otoczeniu budynku, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie szpitala oraz prowadzenie samochodu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

NIEZBĘDNE: wykształcenie zasadnicze zawodowe o dowolnym kierunku wykształcenia, prawo jazdy kat. B,

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku